Sinem Tuba Hanlı

SİNEM TUBA HANLI

Psikolog

Psikolog Sinem Tuba HANLI, 1994 İstanbul Üsküdar doğumludur. Eğitim öğretim hayatı boyunca başarılı bir öğrenci oluşuyla bilinen Hanlı, eğitimine Ümraniye Davut Akidil İlköğretim okulunda başlamış ve ortaokul sürecince Okul Temsilcisi olarak görev almış okulunu bir çok platformda temsil etmiştir. Üniversite eğitimini Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji Bölümünde yüksek bir ortalamayla tamamlayan Hanlı Onur Derecesi ile mezun olmaya hak kazanmıştır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsünde özel öğrenci olarak yüksek lisans eğitimine adım atmıştır. Bakırköy Sadi Konuk Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Okyanus Kolejleri, Pedamed Çocuk Genç ve Aile Akademisi gibi çeşitli hastane, okul ve danışmanlık merkezi kurumlarında psikologluk görevi üstlenmiş, gözlemlerde bulunmuştur.
Oyun terapisti olan Hanlı, Objektif Çocuk Testleri’nde uygulayıcı sertifikaya sahiptir. MMPI Çok Yönlü Kişilik Envanteri uygulayabilmekte ve aynı zamanda Resim Analizi alanında da çalışmalar yapmaktadır. Oyun terapisti, çocuk ve ergen psikoloğu olarak danışan görmeye devam etmektedir.
Eğitim hayatının yanı sıra çeşitli dernek ve vakıflarda aktif olarak uzun yıllar boyunca başkanlık, başkan yardımcılığı ve koordinatörlük görevleri üstlenen Sinem Tuba Hanlı şu anda da bir dernekte Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter pozisyonunda gönüllü olarak organizasyon ve koordinasyon yapmaktadır.
KURS- SERTİFİKA BİLGİLERİ
Oyun Terapisi Eğitimi
Resim Analizi Eğitimi
Objektif Çocuk Testleri Eğitimi
-Bir İnsan Çiz Testi
-Goodenough- Harris İnsan Çizme Testi
-Portheus Labirentleri
-Kente G.Y.
-R.B. Cattell 2A/ 3A Zeka Testleri
-Metropolitan Olgunluk Testi
-Gesell Gelişim Figürleri Testi
-Amerikan Hiperaktivite Ölçeği
-Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi
-Ankara Gelişim Tarama Envanteri
-Frankfurter Dikkat Testi
-Kinder Angst Testi
-Benton Testi

Mesaj Yaz
1
Merhaba ben Digiyardım,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?