Ahmet Özçelik

AHMET ÖZÇELİK

Şoför

25.07.1978 yılında Tokat’ın Erbaa ilçesinde doğan Ahmet Özçelik; ilkokulu Usta Mehmet Köyü’ne bağlı olan Köy Yeri İlkokulu’nda okudu. Ortaokulu ise Erbaa Tanoba Kasabası’nda olan Tanoba Ortaokulu’nda tamamladı. Erbaa Coşkun Önder Lisesinin 1. sınıfından lise eğitimine son vermiştir.
19.06.1997 tarihinde evlenmiş olup 1998 yılında kızı 3 aylıkken askere gitmiştir. Acemi birliğini İzmir/Seferihisar jandarma muhabere er eğitim tabur komutanlığında yapmıştır. Usta birliğini Sivas il merkez jandarma komutanlığında tamamlamıştır. İş hayatına liseden hemen sonra atılan Ahmet ilk işine Yalova Gardenia A.Ş. çiçekçilikte çalışmaya başlayıp 1996 yılına kadar çalışıp 1997 yılında evlendiği için bırakmak zorunda kalmıştır.
2000 yılında askerliği bitince İstanbul’a taşındı. 3 çocuğu daha olan Ahmet; iş hayatına İstanbul’da devam etmiştir. Selçuk Ecza deposunda, Koçak Kale İnşaat, Ekim Tarım, kısa bir dönem İETT’de şoförlük, Temmuz peyzaj, Peysu Peyzaj, Alarko şirketi servis taşımacılığı, Görel turizm, Ersoylar, Turex firması, Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun? programına katılan yarışmacılarının servisçiliği, sabah gazetesi, ATV, Yapı kredi bankası personel taşımacılığı gibi birçok işte çalışmıştır. 17.02.2014 yılında Özel Yardımeli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde çalışmaya başlamış ve hala devam etmektedir.

Mesaj Yaz
1
Merhaba ben Digiyardım,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?